צוות המורים

רעות ברן – B.E.D מסמינר הקיבוצים למחול ותנועה מטפלת בתנועה ופסיכותרפיסטית M.A, מנחת סדנאות תהליכיות, מורה למחול ואשת תנועה בנשמתה. בנוסף לניהול בית הספר למחול, רעות עובדת עם קבוצת הבוגרות שלנו דרך תהליך התפתחותי בתנועה

סטפן פרי מורה בכיר לגאגא ורפרטואר של אוהד נהרין. בוגר ביה”ס של האופרה בפריז והקונסרבטוריון הגבוה למוסיקה ומחול בפריז. רקד בלהקת הבלט מונטה קארלו ובלהקת מחול בת שבע.

לריסה קצבמן מורה בכירה לבלט קלאסי. רקדנית לשעבר בלהקתו של משה אפרתי. לימדה בביה”ס רבים במרכז ותחת כנפיה צמחו המון רקדנים.

רות טרוצקי מורה ליצירה, מודרני, תולדות המחול, אנטומיה ומוסיקה למחול. בעלת תואר ראשון בהוראת המחול בסמינר הקיבוצים. לימדה במגמות מחול וריכזה את מגמת המחול ברחובות. רכזת מגמת המחול לשילוב אזורי בבי”ס עיינות ירדן.

רחלי הרשקו מורה בכירה לבלט קלאסי וטכניקה לשכבה הצעירה, בוגרת האקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים.

נירה אבין –מורה  לאימפרוביזציה וכוריאוגרפיה. חוקרת גוף תנועה ויצירה, עם ניסיון של 15 שנה. ניהלה בעבר את מגמת המחול והגישה לבגרות בקומפוזיציה. מלווה תהליכי יצירה במסלולים שונים להכשרת רקדנים. מלמדת את גיל הזהב (ותיקי הגליל) תנועה, ביטוי אישי ויצירה דרך הגוף בחמש השנים האחרונות. בעלת תואר ראשון בתיאטרון-מחול סמינר הקיבוצים ומטפלת בשיטת התמקדות focusing.

רות סיגליס – בוגרת האקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים בהצטיינות. קיבלה מלגה מקרן תרבות אמריקה ישראל. למדה לתואר שני בכוראוגרפיה בלבאן סנטר בלונדון. הקימה קבוצת מחול בשם Rose’s Thoughts איתה עבדה והופיעה באנגליה וצרפת. בארץ לימדה בבתי ספר שונים למחול ובמכללת גליל מערבי והקימה קבוצת מחול בתאטרון זיקית. הקבוצה הופיעה בפסטיבל עכו, תאטרון הקאמרי, סוזן דלל, תאטרון קליפה וחלק מעבודותיה ממשיכות להופיע גם היום. לימדה בחוג לתיאטרון מחול ב- West Valley College קליפורניה. הקימה את מנואלה קבוצת תיאטרון מחול.

רות סיגליס

שירלי לרנר – כוריאוגראפית, מורה למחול יצרתי , קומפוזיציה ואימפרוביזציה. בוגרת החוג לתנועה ומחול באקדמיה למחול בירושלים רובין B.E.D הקימה וניהלה את בית הספר למחול בראש פינה 2001 –1994. מפעילה תכנית יחיד להוראת התנועה בבתי ספר יסודיים בקרן קרב 25 שנים. מה שמניע אותי: תנועה בהנאה, חלומות גדולים מתחילים בצעדים קטנים. לאורך השנה, עובדת עם התלמידים על פיתוח כושר הדמיון והיצירה. עבודה עם אביזרים. חושפת אותם למוזיקה מגוונת ועובדת על מוזיקאליות. שמה דגש על שיכלול היכולת התנועתית של הילד. קואורדינציה ותנועה במרחב.

שירלי לרנר

מירב תבורי – מורה למחול מודרני, בוגרת הסדנא למחול בגעתון,ובעלת תואר שני בחינוך בשילוב אומנויות. לימדה מחול במרכז קלור בין השנים 2003-2009. בהוראתה משלבת בין שכלול היכולת הטכנית, עבודה ממרכז הגוף, דיוק ומודעות גופנית, לבין יצירה, מוסיקליות ותנועה במרחב.

מירב תבורי

פאינה שטיין – פסנתרנית מדהימה בעלת שנים רבות של נסיון בהוראת פסנתר ונגינה עבור להקות מחול. מלווה בנגינה את שיעורי בלט קלאסי.

יעל ציבולסקי – מורה למחול עכשווי ומחקר תנועתי. 
בעלת תואר ראשון מהאקדמיה למחול עכשווי ברוטרדם/הולנד. עבדה כרקדנית בלהקת המחול ורטיגו ועם כוריאוגרפים עצמאיים רבים אחרים. בעלת הסמכה להוראת פלדנקרייז מקורס המורים של רותי בר בתל אביב. 
משנת 2015 עובדת כרקדנית ויוצרת עצמאית. בנוסף, מלמדת ומפתחת את הטכניקה שלה בצורה של כיתות אמן וסדנאות שמתקיימות ברחבי העולם במגוון אקדמיות, להקות ותכניות הכשרה לריקוד. 

וובה זק – רקדן לשעבר בלהקת מחול ורטיגו, קולבן דאנס, קמע, עידו תדמור,מנהל אומנותי של הסדנה להכשרת רקדנים ורטיגו לשעבר.
למד בסדנה בגעתון ובאקדמיה הגבוהה למוסיקה ומחול בירושלים, בעל תואר ראשון ותעודת הוראה. מפתח טכניקה בעבודה עם הרצפה – Floorwork,  מלמד בהשתלמויות מורים, להקות מחול מקצועיות ומגמות מחול.

ג’וני אוקסנוב – נציג בנלאומי של Chapkis Dance Family USA ,מנהל / כוריאוגרף ראשי של A Team Israel. התחרה וזכה בתחרותיות בעולם כגון :WOD Finals Los Angeles – winners of circle , BodyRock LA WOD Bay Area San Francisco, WDSF world Champion. כוריאוגרף של BTS. רקד לצד אמנים כמו: עדן בן זקן, עדן חסון, מרג’י, נועה קירל, ella lee ,btc. השתתף בתוכניות כמו :דה וויס, כוכב הבא לאירוויזיון ועוד …

ג’קה פוקסמן – מורה להיפ הופ וברייקדאנס, מקבוצת אלופי הארץ, ייצג את המדינה במגוון תחרויות עולמיות, בניהם BOTY, R16 korea, Circle Kings ועוד..
מדריך ומחנך רקדנים מעל 10 שנים.

גקה פוקסמן

תמר ברדוש – מורה לבלט קלאסי, גדלה ולמדה בבית הספר למחול מרכז קלור ובמסגרות וקורסים נוספים בארץ ובעולם ביניהם תלמה ילין וביכורי העיתים. בעלת תואר ראשון במחול והוראת המחול מטעם האקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים.

שירי מילר – בוגרת בית הספר של בת -דור תל אביב כולל מבחנים חיצוניים של הR..A.D.
תעודת הוראה ותואר ראשון בחינוך לתנועה ומחול מסמינר הקיבוצים. סטאז׳ להוראה בתיכון תלמה ילין. מלמדת כ 30 שנה בתיכונים ובחטיבות ביניים במרכז הארץ. ב8 השנים האחרונות מגישה לבגרות באנטומיה ובמחול קלאסי בתיכון יצחק שמיר בפתח תקוה. שופטת ומעבירה שיעורי אודישן בימי המלגות של השלוחה הישראלית של ה R.A.D.